TOPlist
2.7.2009________________________________________________________________________
folmici.blog.cz

Konečně jsou tu prázdniny! Jezdí se k moři, do hor, na tábor, k babičce na chatu :o).... Prázdniny jsou tu zkrátka od toho, abychom něco nového prožili a pořádně si užili :o). A ještě máte možnost získat spoustu bodíků a skvělé ceny v této megasoutěži! Tato megasoutěž je určena pro všechny členy klubu.


V této megasoutěži nebude třeba vymýšlet něco náročného. Ale teď už konečně ty ceny, ne? :o))

Ceny--------------------------------------------------------------------------

1.místo
Propagování vítězova blogu
na hl. straně folmici.blog.cz po dobu 14-ti dnů
- banner vytvoříme sami
-velikost banneru:
468x60
FOLMICI.BLOG

2. a 3.místo
Propagování vítězova blogu na hl. straně
folmici.blog.cz po dobu 14-ti dnů
- banner vytvoříme sami
-velikost banneru:
88x31
FOLMICI.BLOG.CZ

Úkol--------------------------------------------------------------------------
Napište (ve wordu) svůj zajímavý prázdninový zážitek z těchto prázdnin a přiložte vlastní, autorský obrázek (fotografie, kreslený obrázek,..), který se k tomuto zážitku vztahuje. (Podmínka je tedy text i obrázek zaslený v jediném mailu!!!). Do tohoto mailu také napište svoji klubovou přezdívku a adresu svého blogu.

Nemáte zatím vlastní blog? Nesmutněte! Budeme klidně propagovat váš úplně nový (třeba jednodenní blog :-)) Případně můžete soutěžit jen o Folmíky - vlastní blog není podmínka!


INFO TEXT:
-Formát souboru: pouze .doc, popřípadě .docx
-Formát stránky: A4 na výšku
-Délka textu je: max. 40 řádků
-Použijte písmo velikosti: 12
-Pamatujte, že text nemusí být dlouhý! Uvedené limity jsou maxima!! Měl by být ale zajímavý, možná vtipný - zkrátka takový, aby čtenáře zaujmul. A moc prosíme: Dejte si práci a pište pokud možno správně česky! Používejte písmenko Q a W pouze tam, kam skutečně patří! A zjistit si správné i/y v libovolném slově je přeci také v době internetu chvilička!!!

INFO OBRÁZEK:
-Obrázky zasílejte ve formátu: .jpg, .png (obrázky s jinými formáty nemohou být zařazeny do soutěže)
- Ke každému textu smíte připojit jen jeden obrázek


ALE POZOR!!!
Tato soutěž bude mít tři kola. Každé kolo bude trvat +-2 týdny (termín ukončení bude vždy zadán). Každý člen klubu se bude moci zúčastnit libovolného počtu kol
(nemusí nutně všech, ale pokud se zúčastní všech třech, jeho šance na výhru je samozřejmě větší). V každém kole smí každý člen klubu zaslat jen jednu práci.
Upozornění pro nově registrované: Soutěžit můžete až po potvrzení registrace v klubu!!! Nestačí tedy pouze odeslaná přihláška! Nové registrace budeme vyřizovat podle možností, ale vzhledem k tomu, že i Folmíci mají prázdniny, musíte být bohužel trpěliví... I proto má soutěž více kol.

Termíny kol:
1. kolo - 2.7.2009 -16.7.2009
Hlasování - 1. kolo - 19.7.2009-25.7.2009
2. kolo - 26.7.2009 - 8.8.2009
Hlasování - 2. kolo - 9.8.2009-15.8.2009
3. kolo - 16.8.2009 -29.8.2009
Hlasování - 2. kolo - 30.8.2009-6.9.2009

Hodnocení--------------------------------------------------------------------------

Po každém kole zde uveřejníme všechny práce, které v daném kole přijdou a vy budete hlasovat o vítězi kola. Zhruba po týdnu bude hlasování uzavřeno a všechny texty s obrázky budou ohodnoceny bodíky, a to podle výsledku ankety (1. místo - 40 folmíčků, 2. místo 30......).
JE ZAKÁZÁNO JAKÉKOLI OVLIVŇOVÁNÍ PRŮBĚHU HLASOVÁNÍ NA INTERNETU!!! V PŘÍPADĚ, ŽE ODHALÍME PORUŠENÍ TOHOTO ZÁKAZU, BUDE PRÁCE VYLOUČENA ZE SOUTĚŽE!
Absolutní vítěze a výherce hlavních cen vyberou Folmíci po skončení posledního kola. Je jasné, že roli hraje také to,jestli se člen klubu zúčastní jednoho, nebo všech třech kol. Tři příspěvky mají větší šanci na výhru naž jeden.

Důležité info--------------------------------------------------------------------------

Odeslat na mail: folmici@centrum.cz
Výsledky:V období od 7.9.2009 do 14.9.2009

Kdy bude další megasoutěž?: na podzim. Neptejte se, prosím, kdy přesně.