TOPlist
Jak soutěžit

07.10.2010

UKAŽ SE O HALLOWEEN! - MEGASOUTĚŽ

 

A je tady další megasoutěž! Tato bude opět tématická a vy už určitě tušíte, čeho se bude týkat. Ano - Halloweenu, původem amerického svátku, který se slaví poslední říjnový den.
Úkol této megasoutěže bude trošku souviset i s hlavní cenou... Čtěte dál, vše se dozvíte :)
 CENY


1. místo
- Účast v halloweenském speciálu komiksu Folmíků
- 60 folmíčků


2. místo
-50 folmíčků

3. místo
-40 folmíčků

Ostatní
-15-30 folmíčků

 ÚKOL


Možná si pamatujete na Halloweenskou megasoutěž z loňského roku. Tehdy jste měli za úkol vytvořit nějakou podzimní dekoraci nebo vydlabat dýni. Úkol této megasoutěže je ale zcela odlišný.
Vaším úkolem je vymyslet a sestavit ten nejlepší a nejděsivější halloweenský kostým!
Ale pozor: tentokrát nebudete kreslit, ale oblékat sami sebe! :).
Až budete mít kostým hotový, vyfoťte ho buď na sobě, nebo, pokud nechcete být na fotce vidět, kostým pověste třeba na ramínko na skříň, nebo ho rozložte na postel a vyfoťte ho tak.
V této megasoutěži je ohledně zasílání příspěvků novinka - můžete zaslat až tři fotky (v případě, že chcete třeba ukázat kostým ze všech stran). Každý se však smí zúčastnit jen s jedním kostýmem!

Kostým bystě měli vytvořit vy sami.
Inspirace: Můžete se inspirovat přímo Viktorem, který už má svůj kostým upíra hotový a můžete ho vidět přímo zde ve článku :). Nemusíte být ale upíři - je přece i mnoho jiných děsivých stvoření. Například čarodějnice, kostlivci,...nebo i třeba černé kočky. Možností máte spoustu!

Ale to není všechno! Vítěz megasoutěže si zahraje v halloweenském speciálu komiksu a svůj vítězný kostým si do něj oblékne! :) DŮLEŽITÉ INFO

 Svoji fotku/y zašlete na: mail@folmici.cz . Přijímá se pouze váš první mail, takže si pečlivě před odesláním pečlivě zkontrolujte, jestli vaše fotka/y splňuje všechny náležitosti. Opravné emaily nepřijímáme!!!!
 Do e-mailu nezapomeňte připsat svoji klubovou přezdívku!
 Předmět: Ukaž se o Halloween!
 Formát fotky: JPEG, nebo PNG (ostatní formáty nemohou být zařazeny)
 Rozlišení pohl.: max. +- 800x600 px (může být na výšku i na šířku)
 Do: Soboty, 30.10.2010 (včetně)
 Dotazy: Pokud máte nějaké dotazy, neptejte se užitím formuláře u této soutěže, ale zeptejte se ve fóru tady.
 Pokud se zeptáte pomocí formuláře zde, nebude vám dotaz zodpovězen a navíc si uvědomte, že sem do soutěže smíte odpovědět jen jednou!!!

DŮLEŽITÁ INFORMACE: PO ODESLÁNÍ SVÉ FOTOGRAFIE NA NÁŠ E-MAIL POTVRĎTE ÚČAST ZDE V "ODPOVĚDĚT"!!! Stačí napsat např : "Zúčastnil jsem se", "Odesláno". POKUD SVOJI ÚČAST ZDE NEPOTVRDÍTE, NEBUDE VAŠE FOTKA DO SOUTĚŽE PŘIJATA!!!!!

Nejste-li zatím na našich stránkách registrováni, můžete to napravit  ZDE .

JE ZAKÁZÁNO KDEKOLI NA INTERNETU PROZRAZOVAT, CO VYTVÁŘÍTE, SOUTĚŽ JE TAJNÁ!!!!!!!!!!