TOPlist
Jak soutěžit

17.11.2010

VÁNOCE U FOLMÍKŮ (megasoutěž)


Vánoce se pomalu, ale jistě blíží. Jistě se už nemůžete dočkat, až si pod stromečkem otevřete dárky. A nyní budete mít možnost další skvělé dárky vyhrát! Soutěžíme o něco, co tu ještě nebylo. Jen čtěte dál! :)


CENY:

1. místo
 
Plakát formátu A3 s obrázkem Folmíků a podpisem autorky (nebo i věnováním - jak budete chtít :)). Plakát bude vytisknut na kvalitním papíře a bude na něm obrázek, který nikde jinde v originální velikosti neuvidíte! :)
 60 folmíčků

2. místo
 Plakát formátu A4 s obrázkem Folmíků a podpisem autorky (nebo i věnováním - jak budete chtít :)). Plakát bude vytisknut na kvalitním papíře a bude na něm obrázek, který nikde jinde v originální velikosti neuvidíte! :)
 50 folmíčků

3. místo
 Plakát formátu A4 s obrázkem Folmíků a podpisem autorky (nebo i věnováním - jak budete chtít :)). Plakát bude vytisknut na kvalitním papíře a bude na něm obrázek, který nikde jinde v originální velikosti neuvidíte! :)
 40 folmíčků

Ostatní
 15-30 folmíčkůSOUTĚŽNÍ ÚKOL:


Soutěžní téma je, jak jinak, než vánoční. Úkol je jednoduchý.

Nakreslete/namalujte jednu postavu z komiksu Folmíků, jak slaví Vánoce. Nemusí se ale jednat o samotný Štědrý den, můžete ztvárnit jakýkoli zvyk související s českými Vánocemi!!

Je nám jedno, jestli bude obrázek kreslený/malovaný ručně a naskenovaný, nebo jestli se bude jednat o počítačovou kresbu. Důležité je:
 Váš obrázek smí být velký maximálně 1000x1000 px.
 Do obrázku nic nepřipisujte. Tedy ani "Veselé Vánoce" apod.
 Smí být na něm skutečně jen jedna zvolená postava.
 Tato postava nesmí být z Bobových stripů. Musí se jednat o postavu z komiksu Folmíků.
 Obrázek má mít vánoční téma, nikoli téma jen zimní. Např. Obrázek, jak Lola staví sněhuláka nemůže být do soutěže zařazen.
 A co tedy smíte kreslit? Například různé vánoční tradice, momentku třeba ze Štědrého Večera apod.. Možností je skutečně mnoho :)
 A poslední upozornění: Nechceme americké Vánoce. Takže, prosíme, žádné santovské čepice apod. Folmíci jsou z Čech a slaví Vánoce počesku :)


DŮLEŽITÉ INFO:


 Svůj obrázek zašlete na: mail@folmici.cz . Každý smí zaslat jen 1 mail s jedním obrázkem! Opravné maily nepřijímáme!! Přijímá se pouze váš první mail, takže si před odesláním pečlivě zkontrolujte, jestli váš obrázek splňuje všechny náležitosti.
 Do e-mailu nezapomeňte připsat svoji klubovou přezdívku!
 Předmět: Vánoce u Folmíků
 Formát obrázku: JPEG, nebo PNG (ostatní formáty nemohou být zařazeny)
 Rozlišení obr.: max. 1000x1000 px
 Do: Pondělí, 6.12. 2010 (včetně)
 Dotazy: Pokud máte nějaké dotazy, neptejte se užitím formuláře u této soutěže, ale zeptejte se ve fóru tady.
Neptejte se na to, kdy budou výsledky, protože to dopředu nemůžeme odhadnout.
 Pokud se zeptáte pomocí formuláře zde, nebude vám dotaz zodpovězen a navíc si uvědomte, že sem do soutěže smíte odpovědět jen jednou!!!DŮLEŽITÁ INFORMACE: PO ODESLÁNÍ SVÉHO OBRÁZKU NA NÁŠ E-MAIL POTVRĎTE ÚČAST ZDE V "ODPOVĚDĚT"!!! Stačí napsat např : "Zúčastnil jsem se", "Odesláno". POKUD SVOJI ÚČAST ZDE NEPOTVRDÍTE, NEBUDE VÁŠ OBRÁZEK DO SOUTĚŽE PŘIJAT!!!!!

Nejste-li zatím na našich stránkách registrováni, můžete to napravit  ZDE .

JE ZAKÁZÁNO KDEKOLI NA INTERNETU PROZRAZOVAT, CO VYTVÁŘÍTE, SOUTĚŽ JE TAJNÁ!!!!!!!!!!